logo fotograf slubny

Portret

Tworzymy fotografie niezbędne do zbudowania profesjonalnego wizerunku osób jak też całych zespołów. Wykonujemy reportaże w miejscu Pani/Pana pracy oraz w każdym innym dowolnie wybranym również w studio. Finalnie materiały które dostarczamy gotowe są do wykorzystania na stronach internetowych, blogach, artykułach czy też w materiałach drukowanych. Przedstawimy Pani/Pana firmę, zespół, produkt i siedzibę w sposób oficjalny, profesjonalny ale i swobodny, nawiązujący do Waszego stylu życia  i ukazujący Panią/Pana  troszkę mniej oficjalnie co  buduje zaufanie  jeszcze przed bezpośrednim kontaktem z Wami.  Oprócz oczywistych korzyści wynikających ze współpracy z nami;) gwarantujemy jeszcze jedną, wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę podczas sesji. Leczymy obiektywem!

Zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do zerknięcia na naszego bloga tam opisujemy nasz sposób pracy!                                            

 

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 13 Listopada 2019 w kategorii

Czyli... rzecz o fotografowaniu w studio. Puryści i wykładowcy fotografii uznają nazywanie takiej przestrzeni studiem za conajmniej nie zrozumienie tematu ale mniejsza o to. To jest moja przestrzeń, moje miejsce gdzie materializują się cudowne rzeczy - portety. Państwa portrety. Co to znaczy dobry portret? Mogę odpowiedzieć za siebie i nie wprost. Ja wiem tylko kiedy jest szansa na jego powstanie      i dlatego staram się stworzyć odpowiednie warunki ku temu, i temu służy przede wszystkim moje osiem metrów kwadratowych na których chętnie Państwa przywitam.

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 23 Lipca 2019 w kategorii

Tak pracujemy. Szukamy tego co jest prawdziwe, indywidualne i piękne w KAŻDYM CZŁOWIEKU. Szukamy Was prawdziwych i znajdujemy! Czasem musi to potrwać , dlatego nasze sesje są nieco dłuższe niż standardowe ale i efekty są inne. Zaczynamy zawsze od rozmowy przy kawie, ot taki to nasz mały rytuał! Poznajemy Was a Wy nas. Sesja oficjalna "biznesowa" nie musi być nudną koniecznością, naprawdę leczymy obiektywem!!!