logo fotograf slubny

Portret

Tworzymy fotografie niezbędne do zbudowania profesjonalnego wizerunku osób jak też całych zespołów. Wykonujemy reportaże w miejscu Pani/Pana pracy oraz w każdym innym dowolnie wybranym również w studio. Finalnie materiały które dostarczamy gotowe są do wykorzystania na stronach internetowych, blogach, artykułach czy też w materiałach drukowanych. Przedstawimy Pani/Pana firmę, zespół, produkt i siedzibę w sposób oficjalny, profesjonalny ale i swobodny, nawiązujący do Waszego stylu życia  i ukazujący Panią/Pana  troszkę mniej oficjalnie co  buduje zaufanie  jeszcze przed bezpośrednim kontaktem z Wami.  Oprócz oczywistych korzyści wynikających ze współpracy z nami;) gwarantujemy jeszcze jedną, wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę podczas sesji. Leczymy obiektywem!

Zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do zerknięcia na naszego bloga tam opisujemy nasz sposób pracy!                                            

 

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 23 Lipca 2019 w kategorii

Tak pracujemy. Szukamy tego co jest prawdziwe, indywidualne i piękne w KAŻDYM CZŁOWIEKU. Szukamy Was prawdziwych i znajdujemy! Czasem musi to potrwać , dlatego nasze sesje są nieco dłuższe niż standardowa sesja pasazportowa ale i efekty są inne. Zaczynamy zawsze od rozmowy przy kawie, ot taki to nasz mały rytuał! Poznajemy Was a Wy nas. Sesja oficjalna "biznesowa" nie musi być nudną koniecznością, naprawdę leczymy obiektywem!!!

 

                                                                                                                                           

 

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 19 Listopada 2018 w kategorii

... czyli rzecz o sukni ślubnej a właściwie jak ją pokazać w sposób ciekawy, interesujący, oddając jej piękno? Nasz sposób to zgodnie z wyznawaną przez nas zasadą: mniej znaczy więcej. Mniej to w tym przypadku opisanie sukni poprzez detal, wyrwany dzięki ciasnemu kadrowi z kontekstu. Taki kadr dopiero pozwala dotrzec hafty, koronki, tiule, perły etc., które decydują o ostatecznym  wyglądzie sukni. Zapraszamy do kliknięcia w tekst i obejrzenia załączonego kolażu!  Miłego oglądania i jeśli uda nam się sprowokować Państwa do komentarzy zapraszamy na fb!