logo fotograf slubny

STUDIO MIGAFFKA...

Po prostu lubimy ludzi i dlatego fotografujemy. Dlaczego ludzie? Bo są niepowtarzalni, interesujący i wyjątkowi. Dlaczego portret? Bo pozwala odkryć w każdym z nas coś co nazywamy ukrytym pięknem. Każdy to ma. Naprawdę, chociaż nie zdajemy sobie na co dzień z tego sprawy. Tysiące spraw, codziennych obowiązków mechanicznie wykonywanych sprawia, że nie dostrzegamy w sobie tego czegoś - wyjątkowości. Temu właśnie służy portretowanie, odkrywaniu tego co jest w nas gdzieś ukryte. To Pani, Pan jesteście twórcami swojego portretu, ja go tylko pomagam wydobyć, zatrzymać i być dumnym z tego, że to właśnie mi zdecydowaliście się go podarować.

Skupiamy się na Państwa potrzebach i staramy się im sprostać gdyż to Pani, Pan jesteście dla nas najważniejsi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju sesje od  biznesowych, wizerunkowych  aż po osobiste, mające często charakter terapeutyczny pomagający odzyskać poczucie akceptacji samego siebie. Dla celów komercyjnych zajmujemy się też fotografią dokumentacyjną mającą na celu przedstawieniu osiągnięć Państwa firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Prawdziwy portret może mieć każdy i razem go zbudujemy!.      

 

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 23 Lipca 2019 w kategorii

Tak pracujemy. Szukamy tego co jest prawdziwe, indywidualne i piękne w KAŻDYM CZŁOWIEKU. Szukamy Was prawdziwych i znajdujemy! Czasem musi to potrwać , dlatego nasze sesje są nieco dłuższe niż standardowa sesja pasazportowa ale i efekty są inne. Zaczynamy zawsze od rozmowy przy kawie, ot taki to nasz mały rytuał! Poznajemy Was a Wy nas. Sesja oficjalna "biznesowa" nie musi być nudną koniecznością, naprawdę leczymy obiektywem!!!

 

                                                                                                                                           

 

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 19 Listopada 2018 w kategorii

... czyli rzecz o sukni ślubnej a właściwie jak ją pokazać w sposób ciekawy, interesujący, oddając jej piękno? Nasz sposób to zgodnie z wyznawaną przez nas zasadą: mniej znaczy więcej. Mniej to w tym przypadku opisanie sukni poprzez detal, wyrwany dzięki ciasnemu kadrowi z kontekstu. Taki kadr dopiero pozwala dotrzec hafty, koronki, tiule, perły etc., które decydują o ostatecznym  wyglądzie sukni. Zapraszamy do kliknięcia w tekst i obejrzenia załączonego kolażu!  Miłego oglądania i jeśli uda nam się sprowokować Państwa do komentarzy zapraszamy na fb!