logo fotograf slubny

Reportaż ślubny

Cieszymy się z każdego reportażu, bo to kolejna okazja, aby poznać wspaniałych ludzi i dzięki nim stworzyć piękne, naturalne i autentyczne obrazy. W jakim stylu fotografujemy? Uwielbiamy chwytać wszystkie te chwile, które dzieją się i umykają tak szybko, że nie zdajemy sobie z nich sprawy, dopóki nie ujrzymy ich na zdjęciach. Łączymy fotografię współczesną i reportaż ślubny. Każdy ślub jest niepowtarzalny, każdy jest wyjątkowy, każdy ma inną barwę i nastrój. W dyskretny sposób staramy się uchwycić przeżycia, zaangażowanie i emocje, które towarzyszą Wam tego dnia.

Uwielbiamy spędzać czas z Parą Młodą. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały dzień (lub dni, jeśli takie będzie Wasze życzenie), dostosujemy się do Waszego planu. Najważniejsze, abyście czuli się swobodnie. Reportaż ślubny, który oferujemy, to tworzenie obrazów z elegancją i smakiem, spontanicznych i pełnych wzruszeń. Naturalnych i ponadczasowych. Obrazów, które pokażą Wasze oczekiwanie i poruszenie, Wasze spojrzenia, Waszą miłość i szczęście. Obrazów, które po latach pozwolą Wam wrócić pamięcią do tych wszystkich chwil, przeżyć je i poczuć raz jeszcze. Fotografujemy od lat, ale obserwowanie reakcji Par Młodych w chwili, gdy oglądają nasze zdjęcia po raz pierwszy, jest dla nas niezmiennie największą nagrodą. Zdjęcia ślubne, które będziecie chcieli oglądać znowu i znowu … Zapraszamy.

Wychodząc z założenia, że dla Pary Młodej wykonany przez nas reportaż ślubny stanowić będzie pamiątkę na całe życie, oferujemy pakiety zdjęć ślubnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zdjęcia ślubne, prezentacja multimedialna z podkładem muzycznym oraz internetowa galeria zdjęć ślubnych to tylko niektóre z elementów poszczególnych pakietów.
Zdjęcia ślubne zamieszczane w albumie poddawane są profesjonalnej obróbce, starannie edytowane i retuszowane. Z każdą Parą podpisujemy umowę, w której dokonujemy wyboru albumu oraz koloru kart albumowych. Uzgadniamy także szczegóły co do kolorystyki zdjęć, zakresu edycji i retuszu. Ponieważ jako fotografowie podróżujemy po całym kraju, dla ułatwienia wszystkie pakiety zawierają w sobie koszty dojazdu do miejsca ślubu na terenie Polski. Plener ślubny w dniu innym niż dzień ślubu oraz plenery zagraniczne ustalamy indywidualnie. Na życzenie zapewniamy pracę drugiego profesjonalnego fotografa ślubnego. Jeśli chcecie otrzymać szczegółową ofertę, bardzo proszę o kontakt.

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 13 Listopada 2019 w kategorii

Czyli... rzecz o fotografowaniu w studio. Puryści i wykładowcy fotografii uznają nazywanie takiej przestrzeni studiem za conajmniej nie zrozumienie tematu ale mniejsza o to. To jest moja przestrzeń, moje miejsce gdzie materializują się cudowne rzeczy - portety. Państwa portrety. Co to znaczy dobry portret? Mogę odpowiedzieć za siebie i nie wprost. Ja wiem tylko kiedy jest szansa na jego powstanie      i dlatego staram się stworzyć odpowiednie warunki ku temu, i temu służy przede wszystkim moje osiem metrów kwadratowych na których chętnie Państwa przywitam.

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 23 Lipca 2019 w kategorii

Tak pracujemy. Szukamy tego co jest prawdziwe, indywidualne i piękne w KAŻDYM CZŁOWIEKU. Szukamy Was prawdziwych i znajdujemy! Czasem musi to potrwać , dlatego nasze sesje są nieco dłuższe niż standardowe ale i efekty są inne. Zaczynamy zawsze od rozmowy przy kawie, ot taki to nasz mały rytuał! Poznajemy Was a Wy nas. Sesja oficjalna "biznesowa" nie musi być nudną koniecznością, naprawdę leczymy obiektywem!!!