logo fotograf slubny

O mnie

Nie będę Was zanudzać kiedy dostałem pierwszy aparat.

Nie pamiętam.

Zresztą chyba nawet nie dostałem tylko kupiłem gdy postanowiłem fotografią zajmować się profesjonalnie. A postanowiłem zostać fotografem z fascynacji ludźmi. Mój nauczyciel zawodu mawiał, że fotografia to przede wszystkim drugi człowiek z jego charakterem, przeżyciami, emocjami. I to właśnie ten charakter, przeżycia i emocje trzeba pokazać.

Pokazać ze smakiem - tym się kieruję. Kogo i gdzie fotografowałem? Wiele wspaniałych osób w wielu wspaniałych miejscach. Ale to już było, teraz liczy się to, co przede mną. Z Waszym – mam nadzieję – udziałem :)

Zapraszam do współpracy!

Andrzej Bieńkowski

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 23 Lipca 2019 w kategorii

Tak pracujemy. Szukamy tego co jest prawdziwe, indywidualne i piękne w KAŻDYM CZŁOWIEKU. Szukamy Was prawdziwych i znajdujemy! Czasem musi to potrwać , dlatego nasze sesje są nieco dłuższe niż standardowa sesja pasazportowa ale i efekty są inne. Zaczynamy zawsze od rozmowy przy kawie, ot taki to nasz mały rytuał! Poznajemy Was a Wy nas. Sesja oficjalna "biznesowa" nie musi być nudną koniecznością, naprawdę leczymy obiektywem!!!

 

                                                                                                                                           

 

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 19 Listopada 2018 w kategorii

... czyli rzecz o sukni ślubnej a właściwie jak ją pokazać w sposób ciekawy, interesujący, oddając jej piękno? Nasz sposób to zgodnie z wyznawaną przez nas zasadą: mniej znaczy więcej. Mniej to w tym przypadku opisanie sukni poprzez detal, wyrwany dzięki ciasnemu kadrowi z kontekstu. Taki kadr dopiero pozwala dotrzec hafty, koronki, tiule, perły etc., które decydują o ostatecznym  wyglądzie sukni. Zapraszamy do kliknięcia w tekst i obejrzenia załączonego kolażu!  Miłego oglądania i jeśli uda nam się sprowokować Państwa do komentarzy zapraszamy na fb!