logo fotograf slubny

O nas

Nie będę Was zanudzać kiedy dostałem pierwszy aparat.

Nie pamiętam.

Zresztą chyba nawet nie dostałem tylko kupiłem gdy postanowiłem fotografią ślubną zajmować się profesjonalnie. A postanowiłem zostać fotografem z fascynacji ludźmi. Mój nauczyciel zawodu mawiał, że fotografia ślubna, a w szczególności fotoreportaż ślubny, to przede wszystkim drugi człowiek z jego charakterem, przeżyciami, emocjami. I to właśnie ten charakter, przeżycia i emocje trzeba pokazać.

Pokazać ze smakiem - tym się kieruję. Kogo i gdzie fotografowałem? Wiele wspaniałych osób w wielu wspaniałych miejscach. Ale to już było, teraz liczy się to, co przede mną. Z Waszym – mam nadzieję – udziałem :)

Zapraszam do współpracy!

Andrzej Bieńkowski

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 7 Czerwca 2018 w kategorii Reportaż ślubny

Ona wraca!!!

Jest piękna, zamknięta w surowej w formie tylko dwóch kolorów: czerni nadającej jej szlachetności i bieli której zadaniem jest tylko jej podkreślenie. Skupia swoją uwagę na rzeczach istotnych, ważnych ale jednocześnie nie pomija szczegółów będących częścią naszej rzeczywistości. Ta jej monochromatyczność, nie dość że nie zubaża tego co dostrzegamy, to jednocześnie pobudza nas do myślenia i skupienia się nad tym co jest najważniejsze  w obrazie, i co chcielibyśmy z niego zapamiętać, co przekazać innym. 

Jest niedopowiedziana, skrywa w sobie tajemnice nie koniecznie dla wszystkich oglądających dostępne wprost ale jeśli widz zatrzyma swój wzrok  na dłuższą  chwilę, to dostrzeże to, to coś... a wtedy, gwarantujemy, zauroczy Was.    

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 4 Czerwca 2018 w kategorii Reportaż ślubny

Rozwijamy się!

Z przyjemnością mogę już oznajmić całemu światu już nie tylko o jednoosobowej firmie Andrzej Bieńkowski Fotograf Slubny ale o zespole pod nazwą Studio Migaffka. Zespół ślubny powiększył się o fotografa/maga wywodzącego się z klasycznej analogowej, czarno-białej, szczególnie wymagającej fotografii ślubnej (co nie znaczy, że odchodzimy od koloru). Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa czernią i bielą. Sami w tej chwili przeżywamy ponowną wiarę w to, iż to jest ten moment i ten temat który powinien za pomocą tej techniki być utrwalany.