logo fotograf slubny

O mnie

Nie będę Was zanudzać kiedy dostałem pierwszy aparat.

Nie pamiętam.

Zresztą chyba nawet nie dostałem tylko kupiłem gdy postanowiłem fotografią zajmować się profesjonalnie. A postanowiłem zostać fotografem z fascynacji ludźmi. Mój nauczyciel zawodu mawiał, że fotografia to przede wszystkim drugi człowiek z jego charakterem, przeżyciami, emocjami. I to właśnie ten charakter, przeżycia i emocje trzeba pokazać.

Pokazać ze smakiem - tym się kieruję. Kogo i gdzie fotografowałem? Wiele wspaniałych osób w wielu wspaniałych miejscach. Ale to już było, teraz liczy się to, co przede mną. Z Waszym – mam nadzieję – udziałem :)

Zapraszam do współpracy!

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 13 Listopada 2019 w kategorii

Czyli... rzecz o fotografowaniu w studio. Puryści i wykładowcy fotografii uznają nazywanie takiej przestrzeni studiem za conajmniej nie zrozumienie tematu ale mniejsza o to. To jest moja przestrzeń, moje miejsce gdzie materializują się cudowne rzeczy - portety. Państwa portrety. Co to znaczy dobry portret? Mogę odpowiedzieć za siebie i nie wprost. Ja wiem tylko kiedy jest szansa na jego powstanie      i dlatego staram się stworzyć odpowiednie warunki ku temu, i temu służy przede wszystkim moje osiem metrów kwadratowych na których chętnie Państwa przywitam.

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 23 Lipca 2019 w kategorii

Tak pracujemy. Szukamy tego co jest prawdziwe, indywidualne i piękne w KAŻDYM CZŁOWIEKU. Szukamy Was prawdziwych i znajdujemy! Czasem musi to potrwać , dlatego nasze sesje są nieco dłuższe niż standardowe ale i efekty są inne. Zaczynamy zawsze od rozmowy przy kawie, ot taki to nasz mały rytuał! Poznajemy Was a Wy nas. Sesja oficjalna "biznesowa" nie musi być nudną koniecznością, naprawdę leczymy obiektywem!!!