Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/webstorm/ftp/andrzejbienkowski.pl/templates/blog_site.php on line 151
FAQ
logo fotograf slubny

FAQ - Często zadawane pytania

Administrator, 10 Czerwca 2015 w kategorii

Czy istnieje możliwość zamówienia u Was sesji studyjnej? 

Oczywiście. Posiadamy swoje kameralne studio, które z reguły wykorzystujemy przy sesjach portretowych. Przy większych projektach korzystamy z zaprzyjaźnionego studia zewnętrznego. 

Czy zatrudniasz podwykonawców?

Wszystkie zdjęcia ślubne wykonujemy osobiście, więc możecie mieć pewność, że Wasze zdjęcia nie będą odbiegały stylem i jakością od tych prezentowanych na stronie. Współpracujemy z innymi fotografami ślubnym jak więc jeśli takie będzie Wasze życzenie, możemy fotografować w większym składzie.

Ile zdjęć dostaniemy i jak długo trzeba będzie czekać? 

Ilość zdjęć zależy od długości trwania uroczystości i przyjęcia weselnego i od tego jaki album wybierzecie. Z reguły Pary Młode otrzymują od nas ok. 100-150 zdjęć wyedytowanych do albumu oraz wszystkie (zwykle 500+) zdjęcia, które się udały, a które nie zostały wybrane do albumu. Na zdjęcia w wersji elektronicznej trzeba czekać ok. 3 tygodni, na album ok. 4 tygodni od dnia uroczystości.

Kto wybiera zdjęcia do albumu? 

Propozycję albumu przygotowujemy tak, aby w ciekawy i profesjonalny sposób przedstawiała relację z całej uroczystości. Przesyłamy ją następnie do Waszej akceptacji więc jeśli będziecie chcieli `podziękować wujkowi`, lub dodać ukochaną ciocię, nie będzie najmniejszego problemu

Zdecydowaliśmy się na Wasze zdjęcia. Jak mamy zarezerwować termin i jak wygląda sprawa płatności?

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i po wpłacie zaliczki. Zaliczka wynosi 30% wartości umowy. Pozostała kwota jest płatna najpóźniej w dniu ślubu.

Jak wygląda Wasza praca w dniu ślubu?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały dzień, nie liczymy godzin. Nigdy nie fotografujemy więcej niż jednego ślubu dziennie więc i tak nie zrobimy nic więcej. Z drugiej jednak strony, musicie się tego dnia porządnie wyspać, nie ma więc co zaczynać z samego rana. Przeważnie rozpoczynamy pracę 2-4 godziny przed uroczystością. W czasie kiedy my fotografujemy detale, końcówkę makijażu, ubieranie sukni i wiązanie krawata, Wy i Wasi goście przyzwyczajacie się do naszej obecności. Jesteśmy z Wami podczas ceremonii i przyjęcia weselnego, do zakończenia oczepin. Doświadczenie pokazuje, że potem już goście są bardzo zmęczeni …

Spodobały nam się Wasze zdjęcia. Czy powinniśmy się spotkać żeby się lepiej poznać?

Absolutnie i koniecznie tak! Obejrzycie zdjęcia i albumy `na żywo`, opowiemy Wam o szczegółach, odpowiemy na pytania. Wy opowiecie o swojej wizji najważniejszego dla Was dnia, o tym co byście chcieli mieć na zdjęciach, a czego nie. A przede wszystkim będziecie mogli `swojego fotografa ślubnego` poznać – uwierzcie, bardzo pomaga „potem”.

Czy dalej wykonujecie zdjęcia w wersji kolorowej czy już tylko czarno-białe?

Ależ oczywiście! Uprzedzając następne pytanie, istnieje możliwość zamówienia obu wersji klasycznej czarno-białej jak i kolorowej. 

Gdzie można zobaczyć rodzaje i przykłady albumów które oferujecie?

Ze względu na różnorodność albumów, nie mamy na naszej stronie internetowej zakładki z nimi. Zazwyczaj dokonujemy prezentacji naszych albumów w chwili pierwszego spotkania się z Państwem.  Oczywiście wcześniej przesyłamy ofertę bezpośrednio do zainteresowanych par - po zapytaniu i wtedy tam, staramy się zawrzeć wszystkie interesujące Państwa informacje. 

 Jakie są ceny i co w ich ramach wykonujecie?

Koszt reportażu ślubnego to 5500 pln za pracę dwóch fotoografów w dniu ślubu od godziny 10 - tej rano, do 1 - szej w nocy. Dodatkowo proponujemy w ramach ceny wykonanie sesji ślubnej w tym samym dniu. Na życzenie sesja ślubna w dniu innym niż ślub to koszt 600 pln. Wykonujemy również sesje narzeczeńskie, jej koszt to 600 pln. Powyższe ceny dotyczą przekazania fotografii w formie cyfrowej w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo na Państwa życzenie wykonujemy albumy tradycyjne, fotoalbumy i storybooki. Ich ceny zaczynają się od 80 pln za sztukę.