Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/webstorm/ftp/andrzejbienkowski.pl/templates/blog_group_site.php on line 153
AndrzejBieńkowski - Fotograf ślubny w Warszawie
logo fotograf slubny

Codziennie w innej klatce

Andrzej Bieńkowski, 22 Października 2018 w kategorii Reportaż ślubny

W naszych podróżach przez świat najpiękniejszej fotografii - jaką jest fotografia ślubna - nieustannie poszukujemy niebanalnych sposobów przedstawienia zdarzeń i rzeczy obfotografowanych wydawałoby się w każdy już możliwy sposób. I - o dziwo - sposoby takie znajdujemy! Inspiracji szukamy u mistrzów: zarówno tych współczesnych, jak i - a może przede wszystkim - tych sprzed wielu, wielu lat. Z racji zmieniających się szybko mód i trendów fotografie tych ostatnich mogą wywoływać uśmiechy, nie sposób jednak odmówić im kunsztu i niesłychanej staranności wykonania, która w dobie aparatów cyfrowych i nastawienia na ilość tak często potrafi gdzieś się zawieruszyć. Prezentujemy Wam zdjęcie zainspirowane odnalezioną w niezmierzonych odmętach internetu fotografią dziewiętnastowiecznego australijskiego fotografa ślubnego. Na zdjęciu tym ówczesna panna młoda w gustownym (a jakże :-) kapelusiku, w koronkowej sukni ślubnej i z koronkową parasolką w ręku patrzy na nas z półprofilu z lekko rozchylonymi ustami. Jej długie, ciemne, lśniące kręcone włosy miękko opadają opierając się na gibkiej talii, a konrast powstały przy linii włosów podkreślony cudowną delikatną smugą światła wyzwala magię. Popatrzcie na naszą fotografię i zamknijcie oczy. A teraz wyobraźcie sobie tamtą, starą, opisaną przez nas... Widzicie ją tak samo wyraźnie jak my, prawda? :-) 

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 23 Lipca 2019 w kategorii

Tak pracujemy. Szukamy tego co jest prawdziwe, indywidualne i piękne w KAŻDYM CZŁOWIEKU. Szukamy Was prawdziwych i znajdujemy! Czasem musi to potrwać , dlatego nasze sesje są nieco dłuższe niż standardowa sesja pasazportowa ale i efekty są inne. Zaczynamy zawsze od rozmowy przy kawie, ot taki to nasz mały rytuał! Poznajemy Was a Wy nas. Sesja oficjalna "biznesowa" nie musi być nudną koniecznością, naprawdę leczymy obiektywem!!!

 

                                                                                                                                           

 

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 19 Listopada 2018 w kategorii

... czyli rzecz o sukni ślubnej a właściwie jak ją pokazać w sposób ciekawy, interesujący, oddając jej piękno? Nasz sposób to zgodnie z wyznawaną przez nas zasadą: mniej znaczy więcej. Mniej to w tym przypadku opisanie sukni poprzez detal, wyrwany dzięki ciasnemu kadrowi z kontekstu. Taki kadr dopiero pozwala dotrzec hafty, koronki, tiule, perły etc., które decydują o ostatecznym  wyglądzie sukni. Zapraszamy do kliknięcia w tekst i obejrzenia załączonego kolażu!  Miłego oglądania i jeśli uda nam się sprowokować Państwa do komentarzy zapraszamy na fb!