Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/webstorm/ftp/andrzejbienkowski.pl/templates/blog_group_site.php on line 153
AndrzejBieńkowski - Fotograf ślubny w Warszawie
logo fotograf slubny

Codziennie w innej klatce

Andrzej Bieńkowski, 21 Kwietnia 2017 w kategorii Reportaż ślubny

 

Bardzo lubimy sesje w naszym micro studio z naszymi Klientami. Szczególnie dumni jesteśmy z atmosfery, którą udaje nam się wspólnie tam stworzyć. Za każdym razem innej, czasem wesołej, radosnej, wariackiej a równie często: poważnej, refleksyjnej jednak nieodmiennie przyjaznej! To dzięki niej powstają pełne treści ujęcia do których chce się wracać ciągle i ciągle. I tak było tym razem!

Tym razem gościliśmy Karolinę i Damiana. Zaczęło się jak zwykle od krótkiej rozmowy i budowania wspólnego zaufania. Pierwsze ujęcia, dwa może trzy z dystansem i nagle eksplozja emocji!

Były wybuchy śmiechu, radości czy szaleństwa aż do spokoju, refleksji czy wręcz intymności. A twórcami tego byli Oni, główni aktorzy Karolina i Damian. Efekty to piękne uczucie, które udało nam się skromnie utrwalić.

Dziękujemy Wam za to co już udało nam się zrobić dzisiaj i nie możemy się doczekać dalszego ciągu na Waszym Ślubie.

 Relacja w zakładce Galeria i na fb, zapraszamy do oglądania!

Andrzej Bieńkowski, 15 Kwietnia 2017 w kategorii Reportaż ślubny

 

Sesję z Elizą i Tomaszem nazwaliśmy sesją w pudełku. Kiedy pierwszy raz spotkaliśmy się ustalając szczegóły naszej współpracy moją uwagę zwróciła, dająca się wyczuć wręcz fizycznie ich więź.

Normalnie metafizyka!

Przygotowując się do sesji, poszukujemy jakiegoś punktu zaczepienia specyficznego dla danej pary który pozwoli nam pokazać coś, czego sami u siebie nie dostrzegają a co jest tylko ich. I stąd pomysł na zamknięcie ich w pudełkach! W ich małych światach, harmonizujących ze sobą, które połączyły ich w sposób naturalny i cudny. 

Wyjątkowi ludzie, bardzo interesujący, ciepli o bardzo ciekawych osobowościach. Praca w ich towarzystwie okazała się bardzo owocna czego dowodem są tajemnicze, osobiste portrety ale też  pogodne wspólne ujęcia. 

Dziękuję Wam za to, że mogłem choć chwilę pobyć z Wami w Waszym Świecie!

Michal, 7 Kwietnia 2017 w kategorii Sprzęt fotograficzny

 

Praca fotografa to ciągłe poszukiwanie nowych pomysłów a do ich realizacji potrzebna jest taka mała zazwyczaj czarna puszka z otworem i coś na czym można utrwalić obrazy. Od stu pięćdziesięciu lat nieodmiennie tak to funkcjonuje zmienia się tylko w zależności od rozwoju naszej cywilizacji a fotografia zawsze była, odkąd powstała, w forpoczcie stosowania najnowszych technologii. I dlatego jako fotografowie ślubni w swojej pracy bardzo dużą wagę przywiązujemy do sprzętu, który pozwala nam zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości jednocześnie ciągle sięgamy do magicznego świata fotografii analogowej. Jeśli mieliby Państwo jakieś pytania dotyczące również spraw technicznych to zapraszam do skontaktowania się z nami. 

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 19 Listopada 2018 w kategorii Reportaż ślubny

... czyli rzecz o sukni ślubnej a właściwie jak ją pokazać w sposób ciekawy, interesujący, oddając jej piękno? Nasz sposób to zgodnie z wyznawaną przez nas zasadą: mniej znaczy więcej. Mniej to w tym przypadku opisanie sukni poprzez detal, wyrwany dzięki ciasnemu kadrowi z kontekstu. Taki kadr dopiero pozwala dotrzec hafty, koronki, tiule, perły etc., które decydują o ostatecznym  wyglądzie sukni. Zapraszamy do kliknięcia w tekst i obejrzenia załączonego kolażu!  Miłego oglądania i jeśli uda nam się sprowokować Państwa do komentarzy zapraszamy na fb!

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 4 Listopada 2018 w kategorii Reportaż ślubny

... to nic innego, niż znane ze szkoły: co autor (poeta) chciał powiedzieć. Każda fotografia, każde pojedyncze zdjęcie ma zakodowaną przez autora informację i tylko od zastosowanych przez niego środków zależy jak zostanie odebrana. Nie inaczej jest z fotografią ślubną, często postrzeganą jako oczywistą wręcz zbyt oczywistą. Bo cóż tu może być do interpretacji jak wszystko jest z góry ustalone zaczynając od uczestników, ceremonii, strojów, rekwizytów etc. Otóż, naszym zdaniem jest! W załączeniu do tekstu umieściliśmy dwie fotografie na ten sam temat. Identyczne co do elementów, ale czy można powiedzieć że przekazują ten sam komunikat? Zachęcamy do małego eksperymentu! Wystarczy kliknąć i zerknąć! Zapraszamy!